ALCOFIND POLARIS

POLARIS AlcoFind to nowoczesny alkomat wyposażony w platynowy sensor elektrochemiczny, dostarczający wyłącznie rzetelne pomiary. Alkomat ten jako jeden z niewielu na rynku podaje wyniki z dokładnością do 0,001 ‰. Ponadto posiada on wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają użytkowanie. Świetnie sprawdza się on jako sprzęt do samokontroli, a także do zastosowania w firmach w celu przebadania pracowników. Dużą zaletą alkomatu POLARIS AlcoFind jest również jego obudowa odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Alkomat Alcofind Polaris

ALKOMAT KOREAŃSKIEGO PRODUCENTA ALCOFIND POLARIS

Alkomat POLARIS AlcoFind to innowacyjne urządzenie, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Alkomat ten posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz, który dostarcza użytkownikowi informację o wynikach pomiarów oraz konieczności wykonania kalibracji. Dużą zaletą tego urządzenia jest również fakt, iż wyłącza się on po dłuższym czasie bezczynności, przez co nie zużywa nadmiaru energii. Warto również wspomnieć, że Alkomat POLARIS AlcoFind posiada czytelne menu w języku polskim oraz prosty w montażu ustnik wielorazowego użytku.

Alcofind Polaris - Specyfikacja

Alkomat POLARIS AlcoFind wyposażony jest w duży, platynowy sensor elektrochemiczny wyróżniający się wyjątkową precyzją. Alkomat ten zapamiętuje aż 100 ostatnich pomiarów z datą i godziną. Informuje on dźwiękowo o początku i końcu pomiaru oraz rozładowanej baterii. W przypadku tego alkomatu czas przygotowania do pomiaru trwa zaledwie ok. 10 sekund. Natomiast pobór próbki zajmuje tylko ok. 3 sekundy. Zasilanie alkomatu POLARIS AlcoFind wyłącza się po 30 sekundach bezczynności, co przedłuża trwałość baterii

Polaris (Alkomat) - Cena

Wiele osób sądzi, iż znalezienie niedrogiego i jednocześnie porządnego alkomatu jest niemożliwe. To nieprawda! Alkomat POLARIS AlcoFind to innowacyjne urządzenie o fantastycznych właściwościach, które można kupić w naprawdę przystępnej cenie adekwatnej do jakości. Dokładne koszty zakupu można poznać na stronie: https://promil-lab.pl/pl/p/Alkomat-Koreanskiego-Producenta-AlcoFind-POLARIS-10-lat-Gwarancji-dla-Malych-Firm/1121 Kupując alkomat POLARIS AlcoFind w sklepie, nie przepłacisz, a ponadto masz pewność, że otrzymujesz produkt w pełni oryginalny i certyfikowany.

Szukałam dobrego alkomatu na prezent dla męża. W internecie trafiłam na wiele pozytywnych opinii o POLARIS AlcoFind, więc długo się nie zastanawiałam nad jego zakupem. Mąż jest mega zadowolony z prezentu. Alkomat jest poręczny, lekki i bardzo łatwy w obsłudze. Ponadto dzięki temu, że ma niewielkie rozmiary, można go nosić nawet w niedużej kieszeni.

Marlena

Alkomat POLARIS AlcoFind kupiłam dla narzeczonego na prezent. Często bywamy na przyjęciach z alkoholem, więc uznałam, że to będzie dobry pomysł na upominek. No i to był strzał w dziesiątkę! Alkomat sprawdza się rewelacyjnie. Narzeczony używamy go regularnie i jest zachwycony jego działaniem oraz funkcjami. Polecam gorąco!

Elżbieta

Używałem już wiele alkomatów, ale POLARIS AlcoFind nie ma sobie równych. Ta precyzja, jakość wykonania, szybkość pomiarów - no perfekcja! Moim zdaniem sprawdza się on nawet dużo lepiej niż alkomaty z wyższej półki. Polecam serdecznie każdemu, kto szuka porządnego sprzętu za nieduże pieniądze.

Wiktor

POLARIS AlcoFind to mój drugi alkomat. Pierwszy był trochę droższy, więc od tego nie wymagałem zbyt wiele. A tu niespodzianka! Jest naprawdę świetny, nawet lepszy niż poprzednik. Szczerze to nie wiem, czy mógłbym się do czegoś przyczepić. Jest solidnie wykonany, ma porządny wyświetlacz, szybko podaje wyniki. No wszystko na plus!

Marek