ALKOMAT ALCOFIND DA-8100 - Promil-lab.pl

Dostępne w promil-lab.pl alkomaty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem. Szczególnie często nabywany jest model Alcofind DA-8100. Jest to niezwykle dokładny wariant alkomatu wyposażony w bardzo czuły elektrochemiczny sensor, który jest odpowiedzialny za precyzyjne wyniki badania. Alkomat ten jest nabywany zarówno przez firmy transportowe, jak i osoby prywatne, a nawet zakłady pracy. Urządzenie posiada świadectwo wzorcowania, a także certyfikat kalibracji, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.

Alcofind DA 8100

Alcofind DA-8100 w Sklepie z alkomatami

Alkomat ALCOFIND DA-8100 to urządzenie pozwalające na wykonanie pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu z niezwykłą precyzją. Jest to spowodowane wyposażeniem w policyjny elektrochemiczny sensor. Dodatkowym atutem jest układ umożliwiający sprawdzenie stanu czujnika. Będzie to niezwykle użyteczne w sytuacji częstego korzystania z tego urządzenia. Alkomat ten posiada także wymienny moduł sensora. Oprócz certyfikatu kalibracji, urządzenie to można poddawać ponownej, nielimitowanej kalibracji i to przez cały rok gratis.

Alcofind 8100 - Specyfikacja

Alkomat AlcoFind DA-8100 od Da-Tech ma 4-cyfrowy wyświetlacz LCD, który jest podświetlany. Dokładność dokonywanych pomiarów wynosi +/- 0,005%BAC w 0,1%BAC, a zakres pomiaru obejmuje od 0,00 do 5,00‰. Wyświetlany wynik badania jest do dwóch miejsc po przecinku. Kolor urządzenia jest czarny, a wymiary wynoszą 52x123x29 mm. Sygnalizacja dźwiękowa dodatkowo wspiera wykonywanie pomiarów. AlcoFind DA-8100 zasilany jest dwiema alkalicznymi bateriami AA. Gotowość do pomiaru następuje po 15 sekundach, a samo badanie trwa 3 sekundy, pomiar jest automatyczny.

DA-8100(Alkomat) - Cena

Cena alkomatu Alcofind DA-8100 jest bardzo przystępna. Dodatkowo okazjonalne mogą okazać się okresowe kalibracje, które są wykonywanie zupełnie za darmo przez okres aż 12 miesięcy i to bez limitu. Kolejnym dużym atutem jest okres gwarancji wynoszący 10 lat. Zestaw zawiera 6 ustników wielorazowych, a także instrukcje obsługi sporządzona w języku polskim. To znakomita oferta, by nabyć swój alkomat i stać się jeszcze bardziej odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu. W prezencie można otrzymać także długopis i otwieracz.

Wszystko spoko. Kupiłem sobie ten alkomat już jakiś czas temu i cały czas śmiga jak nowy. Potężnie polecam. Super czuły czujnik, zawsze biorę go ze sobą jak idę na jakąś imprezkę. Teraz już się nie boję, że policja mnie złapie a ja nie będę mieć pewności czy mogę prowadzić.

Krzysztof

Kupiłam ten alkomat mojemu partnerowi i teraz już nie mamy żadnych wątpliwości w niedzielne poranki. Dokładny pomiar i szybka praca urządzenia to na pewno na plus. Miła obsługa pomogła mi wybrać idealny model na urodziny Marka. Wszystko fajnie.

Angelika

Zawsze było mi szkoda kasy na takie rzeczy ale w końcu się zdecydowałam i spoko. Używa się git, spełnia wszystkie moje potrzeby. Dobrze, że ekran jest podświetlany bo jak na dworze ciemno to łatwo odczytać swój wynik. Dobrze wydana kasa i nawet mogę pożyczyć kolegom.

Marianna

Przez długi czas nie mogłem znaleźć dla siebie satysfakcjonującego modelu alkomatu. Alcofind DA-8100 okazał się być doskonałym rozwiązaniem. Wyposażony w policyjny sensor pozwala wykonać bardzo dokładne badanie trzeźwości z wydychanego powietrza. Polecam bardzo serdecznie każdemu niezdecydowanemu kupującemu. Doskonała inwestycja.

Janusz