• 22-23 lipca 2016
  • Wrocław, Między Mostami

Między Mostami

to wyjątkowa przestrzeń w samym sercu Wrocławia. Jedyne takie miejsce między historycznymi mostami: Uniwersyteckim i Pomorskim. Nowy port jachtowy z widokiem na przepiękny gmach Uniwersytetu Wrocławskiego to wymarzone miejsce na otwarcie niejednej butelki szampana. Na terenie festiwalu mieszczą się 3 ekskluzywne restauracje, które udostępnią swoje wnętrza Wystawcom oraz Gościom Festiwalowym. Lokale te były wielokrotnie nagradzane przez Gault&Millau czy TripAvisor.

W każdej z restauracji zaplanowaliśmy jedną ekskluzywną Kolację Degustacyjną dziennie, czyli aż sześć w ciągu dwóch dni. Poza tym: szkolenia, seminaria i spotkania z Ambasadorami Domów Szampańskich.


Mapa festiwalu

 

kliknij aby powiększyć


Food Art Gallery

to pasjonujące doświadczenie dla osób poszukujących piękna w każdej dziedzinie życia. To połączenie wysublimowanej restauracji z galerią sztuki współczesnej.
Restauracji, w której kreacja ma wiele imion, a kulinarne dzieła funkcjonują tu w estetycznej symbiozie z nowoczesnym malarstwem i grafiką.
W Food Art Gallery jedzenie staje się doznaniem artystycznym, a wyrafinowana sztuka znajduje nieoczywisty kontekst. Subtelny design wnętrz idealnie dopełnia całość, kształtując przestrzeń, w której smakowanie piękna jest ucztą dla wszystkich zmysłów.

www.foodartgallery.pl


OKWineBar

najnowsze, wyjątkowe miejsce Między Mostami, stworzone i prowadzone przez dziennikarkę i wielką fankę bąbli Katarzynę Obarę. OKWineBar łączy w sobie 3 najważniejsze filozofie: restaurację, winiarnię i sklep z winem. Na przestronnym tarasie z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i port jachtowy spotykają się wielbiciele wyjątkowych win, autorskiej kuchni, a przede wszystkim ludzie kochający życie, w którym warto celebrować każdą chwilę – najlepiej szampanem!

www.okwinebar.com


Bombram

Firma Bombram jako partner Festiwalu Kocham Bąble oddaje do dyspozycji trzy luksusowe jachty motorowe firmy Uttern. Pasjonaci żeglugi zabiorą Państwa na niezapomniane „spacery” po Odrze. Oczywiście razem z Bąblami.

Bombram oferuje:

bombram1_smallSzkolenia motorowodne
Rozpocznij swoją wodną przygodę z nami, nie musisz posiadać doświadczenia, cierpliwie nauczymy się wszystkiego od podstaw.

Rejsy, czartery i inne
Wieczór kawalerski, spotkanie biznesowe, oświadczyny, rocznice i inne okazje. Nadaj wszystkim tym okazjom niepowtarzalnego charakteru, wprawiając swoich bliskich w zaskoczenie.

bombram2_smallJachty motorowe Uttern
Perfekcja wykonania, dbałość o szczegóły i piękno skandynawskiego, surowego designu. Sprawdź naszą ofertę sprzedaży jachtów.

Skutery wodne Belassi
Podejmiesz wyzwanie okiełznania tej 333 konnej bestii? Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej www.bombram.com


Wskazówki dojazdu

 

Wrocław, ul. Księcia Witolda 1.

Dojazd tramwajami linii: 6, 7, 15, 24.

Dojazd autobusami linii: 128, 144, 132, 142, 607, K.

Autobusy nocne: 240, 247, 257.

Zobacz dojazd komunikacją miejską w serwisie jakdojade.pl