Dobre książki dla kobiet

Tak, czytanie doskonale wpływa na człowieka. Nie tylko można poznać fascynujących bohaterów, ale również dobrze się przy tym bawić. Nawet, jeżeli mamy do czynienia z powieścią grozy. Jeżeli książka jest napisana przez dobrego autora, to nie trzeba się niczym przejmować. do takich autorów na pewno zalicza się Alicja Sinicka, która zaprasza do czytania Pakiet: Służąca / Stażystka / Obserwatorka.

Trzy książki do czytania

Książki udostępniane w pakietach są na tyle dobre, że można kupić je w atrakcyjnej cenie. Do tego są one ładnie zapakowane, więc będzie można je ofiarować komuś w prezencie. Tak jak chociażby Pakiet: Służąca / Stażystka / Obserwatorka. Trzy książki od których ciężko się oderwać.

“Obserwatorka” opowiada historię Izabelli. Kobieta nie miała łatwego dzieciństwa. Kiedyś miała przyjaciela – Arka. Coś nawet zaczęło się pomiędzy nimi układać, ale Arek pochodził z lepszego środowiska i nie każdy dobrze patrzył na ich związek. Ich drogi się rozeszły. Teraz Arek jest lekarzem, który przyjmuje w szpitalu. Pewnego dnia Izka udaje się do lekarza i jest bardzo zaskoczona tym, że spotyka na swojej drodze dawną miłość. Również lekarz bardzo cieszy się z tego, że spotyka ją na swojej drodze. Od tej pory ich znajomość nabiera rozpędu. Izka kocha Arka, a on ją. Tylko, że coś nie daje im spokoju. A dokładnie to jej. Ktoś obserwuje kobietę i już niedługo postara się jej życie zamienić w piekło.

“Służąca” to opowieść o Julii, która na co dzień zajmuje się sprzątaniem domów. Teraz trafia do nowych zleceniodawców. Do domu, gdzie za progiem czai się zło. Chociaż młoda i ambitna dziewczyna na początku nic nie dostrzega. Dopiero kiedy dostaje od swoich pracodawców dziwną propozycję, czuje się zaniepokojona. Kiedy dostaje się do dziwnego pokoju na strychu wie, że już niedługo będzie musiała rozpocząć najważniejszą walkę – o życie. Czy uda jej się przetrwać?

“Stażystka” to historia Klary, która ubiega się o nowe stanowisko. Dziewczyna zostaje przyjęta do pracy przez Ewę, która okazuje się żoną swojego szefa. Ewa bardzo starannie ocenia …wygląd Klary. Umiejętności są ważne, ale wygląd bardziej interesuje kobietę. Dlaczego? Ponieważ wie, że jej mąż ma określony typ urody. Tak, Ewa wie, że Marek będzie ją zdradzał, ale i tak zawsze wróci do niej. Klara jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego w jak wielkim niebezpieczeństwie się znajduje. Czy ciało wyłowione z rzeki da jej coś do myślenia? Okazuje się bowiem, że jest to dawna stażystka Marka.