Książki w pakiecie

Jeżeli ktoś chciałby zakupić książki w dobrej cenie, to koniecznie powinien spojrzeć na pakiety, jakie coraz częściej można otrzymać. W wielu księgarniach można otrzymać pakiety różnych książek, m.in. serii fantastycznych. Przoduje w tym Andrzej Sapkowski i Frank Herbert. Wiedźmin razem z Diuną doczekał się kilku pięknie wydanych pakietów. Teraz nowego wydawnictwa doczekała się Alicja Sinicka, która zaprasza do zakupienia Pakiet: Służąca / Stażystka / Obserwatorka (https://www.taniaksiazka.pl/pakiet-sluzaca-stazystka-obserwatorka-alicja-sinicka-p-1485870.html).

Życiowe historie kobiet

“Stażystka” to opowieść o Klaudii, która bardzo chciałaby założyć własną firmę. Aby to uczynić musi w pierwszej kolejności zarobić pieniądze. W tym celu zatrudnia się w firmie Marka jako stażystka. Na wstępie Klaudia poznaje Ewę – żonę Marka. Bohaterka jeszcze nie wie, że żona jej szefa razem z szefem planują rozegrać z nową pracownicą chorą grę, gdzie stawką może być nawet ludzkie życie. O co dokładnie chodzi? Klaudia z niczego nie zdaje sobie sprawy. Jest zadowolona z nowego stanowiska pracy. Dziewczyna zauważa, że jej szef okazuje wyraźne zainteresowanie jej osobą. Taka adoracja jej odpowiada. Klaudia nie powinna decydować się na zawarcie bliższych kontaktów, ponieważ przez to może wejść do bardzo niebezpiecznego świata. W mieście, na brzegu rzeki zostają odnalezione zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że jest to poprzednia stażystka Marka. Czy Klaudia powinna się bać?

“Służąca” to historia Julii. Dziewczyna planuje otworzyć własną firmę sprzątającą. Musi w pierwszej kolejności zarobić własne pieniądze i sprząta domy innych osób. W ten sposób trafia do państwa Borewskich. W ich domu czai się wielkie zło, którego należy się obawiać. Każdego dnia Julia napotyka na wielkie tajemnice, które okazują się coraz bardziej przerażające. Głowa domu ma chorą pasję, która już wkrótce zacznie i jej zagrażać. Czy Julii uda się przetrwać pracę u państwa Borewskich?

“Obserwatorka”. Iza i Arek przez długi czas byli nierozłączni. W dzieciństwie wszystko rozpoczęło się od niewinnej znajomości, aby potem przeistoczyć się w miłość. Tylko, że pochodzili z zupełnie innych światów. W końcu ich drogi się rozeszły, aby na nowo połączyć się po kilkunastu latach i to zupełnie przypadkiem. Od tej pory obydwoje stają się nierozłączni, a ich miłość kwitnie w najlepsze. Tylko, że ktoś zaczyna bacznie obserwować ich związek. Iza już niedługo zaczyna otrzymywać groźby. Czy faktycznie powinna bać się niebezpieczeństwa, jakie czai się na nią w ciemności? Czas to sprawdzić.