Książki warte uwagi

Tania Książka – Pakiet: Służąca / Stażystka / Obserwatorka to jedna z najlepszych propozycji do czytania, jaką w ostatnich czasach można znaleźć na rynku. Alicja Sinicka zapewnia swoim czytelnikom niesamowite emocje. Co prawda, rolę główną w każdej książce pełnią kobiety, ale nie oznacza to faktu, że i panowie nie mogą tych książek przeczytać. Wręcz przeciwnie – są to książki przeznaczone dla wszystkich. Uwaga! W niektórych momentach można natknąć się na erotyczne wątki, które sprawiają, że książki przez to staje się jeszcze bardziej wciągająca.

Tajemnice i niebezpieczeństwa

Julia ze “Służącej” wie, że do spełnienia marzeń brakuje jej jeszcze trochę pieniędzy, dlatego na razie sama sprząta domy innych osób. W ten sposób trafia do domu państwa Borewskich. Na pierwszy rzut oka – małżeństwo w średnim wieku, które niczym nie wyróżnia się od innych. Dopiero po pewnym czasie Julia zauważa dziwną pasję Mikołaja – pana domu, który jest zafascynowany średniowieczem. Szybko da się zauważyć, że to zafascynowanie jest bardzo niebezpieczne. Na tyle niebezpieczne, że Julia już niedługo poczuje się zagrożona. W pewnym pokoju, który znajduje się na strychu odkryje szafę z podejrzanymi ubraniami. Do tego te nacięcia na ścianach. Co one mogą oznaczać?

Klara to “Stażystka”, która stara się o pracę u Marka, dzięki czemu zagwarantuje sobie dobrą wypłatę. Jej nowy szef to szarmancki przystojniak. Dziewczyna jest pod jego dużym wrażeniem. Na dodatek Marek zaczyna jej okazywać coraz większe zainteresowanie. Czy to możliwe, że szef będzie chciał z nią romansować? Ale on ma żonę, więc to niemożliwe. Chyba..? Klaudia dowiaduje się, że miała już dwie poprzedniczki na stanowisku stażystki, ale nikt nie wie co się z nimi stało. Pewnego dnia ciało jednej z nich zostaje wyłowione z rzeki. Co się stało z dziewczyną, która jest tak łudząco podobna do Klaudii?

Izka to bohaterka ostatniej książki. To kobieta, której do tej pory w życiu niespecjalnie się układało. Teraz na dodatek musi znaleźć się pod opieką lekarza. Jakie jest jej zaskoczenie, że lekarzem okazuje się Arek – jej dawna miłość. Lekarz i jego pacjentka na nowo zaczynają do siebie czuć coś więcej, niż tylko sympatię. Tylko, że ich szczęście nie wszystkim się podoba. Iza czuje, że ktoś ją obserwuje. Jej przypuszczenia się potwierdzają, kiedy otrzymuje pogróżki. Nie brała ich na początku poważnie, ale z czasem zaczynają się one coraz mocniej powtarzać. Czy Arek pomoże obronić jej się przed grożącym jej niebezpieczeństwem?